Kontakta oss

Piteå Näringsfastigheter AB

Besöksadress:
Karl Grankvist Väg 4, Röda stora längan närmast vattnet.

Postadress:
Furunäset Företagsby – Huvudentrén till Borgen
Belonasvängen 2B
941 52 Piteå

Öppettider
Måndag – fredag 7.00 – 16.00
Lunch 11.00 – 12.00
Föranmäl ditt besök för ärenden med nycklar till info@pnf.se

Vill du kontakta oss?

Då finner du alla våra medarbetare och deras kontaktuppgifter här. Vill du veta mer om de olika avdelningarna, då kan du klicka på de olika avdelningarna i menyn till vänster.

Veronica Bäcklund

Projektchef

0911 - 933 86 veronica.backlund@pnf.se

Marcus Edlund

Drift- & Underhållschef

0911 - 933 79 marcus.edlund@pnf.se

Annika Bergstedt

Ekonomichef

0911 - 933 89 annika.bergstedt@pnf.se

Johannes Lidström

Marknadschef

0911 - 933 91 johannes.lidstrom@pnf.se

Daniel Sjölund

Byggprojektledare

0911- 933 94 daniel.sjolund@pnf.se

Jenny Bergman

Marknadskoordinator

jenny.bergman@pnf.se

Lisa Wiklund

Receptionist/Administratör

0911 - 933 82 lisa.wiklund@pnf.se

Marina Wiklund

Controller

0911 - 933 83 marina.wiklund@pnf.se

Susanne Grundberg

Ekonomiassistent

0911 - 933 93 susanne.grundberg@pnf.se

Carina Lundström

Ekonomiassistent

0911 - 933 95 carina.lundstrom@pnf.se

Anders Sundqvist

Drifttekniker

0911 - 933 88 anders.sundqvist@pnf.se

Bo Filipp

Drifttekniker

0911 - 933 84 bo.filipp@pnf.se

Johan Söderlund

Drifttekniker

0911 - 933 87 johan.soderlund@pnf.se

Niklas Lundman

Drifttekniker

0911 - 933 80 niklas.lundman@pnf.se

Johan Berg

Drifttekniker

0911 - 933 78 johan.berg@pnf.se

Magnus Borg

Kommunikatör

0911- 644 37 magnus.borg@piteenergi.se

Piteå Näringsfastigheter AB

Växel

0911 - 933 85 info@pnf.se

Ärenden gällande Acusticumområdet/Piteå Science Park

Reception

0911 - 649 40 receptionacusticum@nolia.se